Азаров: про Київ та його околиці

На фоні різкого зниження комфорту проживання у столиці спричиненого стихійною забудовою, масовою втратою громадського життєвого простору та зелених зон, відсутності стратегії розвитку міста, казково виглядає прогноз прем’єр-міністра Миколи Азарова щодо перетворень міста протягом найближчих 5 років:

Ми перетворимо протягом 5 років Київ у сучасну європейську столицю. Однозначно!

Попередній ІВ* цього урядовця стосувався створення аналогу кремнієвої долини США в Україні:

Звичайно, ми створимо таку долину“,
Ми кілька разів намагалися технопарки створити, і створимо. Якби в 2005 році уряд, який прийшов нам на зміну з легкої руки не викинув технопарки… Як клас з ними боролися. У нас би вже була своя розумна долина“.

Практика показує, у нас в країні розумно тільки відкати роблять.

Втім, шедеври щирості Миколи Яновича – дитячі забавки у порівнянні із цинізмов класичних ІВ-мейкерів – Київраду та особисто мера із його мерзькими заступниками:

Незважаючи на досить складні умови, основні снігові завали та інші наслідки стихії ми плануємо ліквідувати до Нового року“, – наголосив Басс наприкінці 2009-го року.
Пісня невизначених балачок протягом місяця, вже 22-го січня наступного року, стало відомо, що Київська влада планує за два тижні очистити місто від кучугур снігу та льоду, які до Нового року ніхто так і не ліквідував:
Ми вважаємо, нам потрібно, щоб звільнити титульні вулиці та зупинки від снігу, два тижні часу“, – сказав Глинський. Втім, очистити місто від кучугур снігу та льоду вдалось тільки навесні, коли сніг сам розтанув.
фото з http://www.panoramio.com/photo/36584330, http://kiev.pravda.com.ua/columns/4b56d10c1345a/

Щось подібне до стрічки зі свіжими ІВ можна знайти на Кореспонденті.

* ІВ = очевидно неправдива інформація, що не відповідає дійсності та має на меті ввести в оману (абревіатура від “Інформаційний Висєр”).