Чергове одоробло будують на Либідській

Прямо над транспортною розв’язкою, на Либідській почали будувати багатоповерховий житловий будинок.

На етапі затвердження проект з візуалізацією в широкі маси не потрапляв, тому ми не мали змоги оцінити всієї абсурдності будівлі раніше. Тож, давайте оцінимо особливості та потенційні переваги набуття містом цієї будівлі:
1. На Либідській вже зараз тісно та гамірно, тож жителі новобудови мешкатимуть посеред справжнісінького “Шанхаю”. Ну, хіба що, замість велосипедів вулиці будуть забитими жовтими “Богданчиками”.
2. Ті, кому пощастить мешкати прямо над дорогою, матимуть змогу без усіляких умовностей та обмежень плювати на транспорт… у буквальному смислі.
3. З вікон багатоповерхівки відкриватиметься вигляд на храм, який наразі будують. Причому жителі цієї елітної споруди не лише ставатимуть ближче до Бога – вони будуть височіти над ним. Теж, у буквальному смислі.
4. Ніхто із сусідів не лишиться байдужим до житлового комплексу, адже він затулятиме світло усім довкола. Цей панівний образ буде звеличувати в очах оточуючих кожного із жителів, навіть якщо він пузатий карлик.
5. В майбутньому у будівлі є перспектива накрити, як кажуть, мідним тазом, не тільки власних мешканців зі скарбом, а й важливу міську розв’язку. Тож, цій новобудові тріумф гарантовано!

P.s. Якщо Вам здалось, що це жарт, переконайтесь у зворотньому, зайдіть на сайт будинка, подивіться фото і коментарі.

Upd. Станом на березень 2012 всі яскраві плакати із зображеннями будівлі з огорожі будмайданчика зникли, з робіт майже нічого не зроблено. Власник контори, який начебто був ставлеником Леоніда Михайловича, мабуть, відмовився від ідеї будувати. Київські будмайданчики, як й абстрактне “місце під сонцем” довго вільними не бувають. Чекаємо на наступне одоробло проект.