І баба з возу, і вовки ситі!

Шулерським фінтом КМДА вирішила проблеми розташування Музею історії Києва та скандальної будівлі над м. Театральна: забудовника начебто вмовили віддати приміщення будівлі над метро громаді м.Києва для вселення музею. Тож, станом на сьогодні КМДА виправдала існування небезпечної та абсурдної будівлі. Справа лише у деталях: чи то безкоштовно передадуть, чи за гроші київської громади, чи то усю будівлю, чи лише кілька кімнат під дахом…

Людям, які страждають від будинку, зведеного всупереч будівельним нормам, запропоновано запропонувати варіанти відселення у інші райони (на Троєщину, мабуть).

Увага, ІВ (інформаційний висєр): оскільки у будівлі на вул. Богдана Хмельницького, 7 буде розміщено не торговельні ряди, а музейні експонати – це суттєво зменшить навантаження на підземну інфраструктуру, чого так боялися кияни.
«Таким чином ми могли б врахувати й інтереси громади міста, і тих, хто проживає у сусідньому будинку», – сказав Олександр Попов.

P.s. Пройшло не так багато часу, а вже з’являється інформація, що у власність міста передадуть не всю будівлю.
P.p.s. Пізніше стало відомо, що в облаштування скандальної забудови ще й залучать кошти киян. А будівля, що знаходиться над м. Театральна (а не “біля”, як люблять казати) таки стала “безпечною”.