Київ заробітчан

Київ перетворився на місто заробітчан – одні захоплюють міське середовище, реалізовуючи свої грандіозні або маленькі бізнес-плани, другі гнуть спини на комерційні структури за гідну платню, стаючи гвинтиками місторуйнівного механізму, інші отримують хабарі. І (майже) усім байдуже. І неважливо, де хто народився: я бачив чимало байдужих киян, бачив також і небайдужих до Києва людей, що народились за його межами.

Можливо ви вже були на цій вулиці, однак при всьому стрімкому ритму змін міського середовища я не розраховував побачити вулицю-базар, без тротуару, де люди проштовхуються крізь автівки з маршрутками… а товстодупий потенційний клієнт базару здатен створити справжню пробку. Київ-Шанхай, Вул. Павла Пестеля, околиці центрального залізничного вокзалу.

Скріншот з Яндекса, для орієнтиру

P.s. Нещодавно я помітив зникнення лавочок біля річкового вокзалу. Іще пару місяців тому там сиділи люди. А зараз там побільшало автівок та розширено мережу караоке та генделиків. Така от “ненав’язлива” пропозиція посидіти за пивом від місцевих закладів зі стільцями.

Пруф