Мєнти брутально брешуть

Пан Володимир Поліщук, начальник відділу зі зв’язків з громадськістю головного управління МВС України в Києві коментуючи звинувачення у застосуванні правоохоронцями спецзасобів під час святкування 20-річчя Незалежності збрехав:

Це може бути якийсь засіб особистої гігієни, може, це якісь інші пристрої розпилювання, які продаються в магазині парфумерії чи господарському магазині“, “Але те, що це не газ дратівливої дії – це однозначно“, “Жодних спецзасобів міліція не застосовувала“.

Після жвавого обговорення невідповідності слів міліцейського посадовця із відео- та фотодоказами, медійний рупор міліціянтів таки підтвердив, що раніше збрехав:

І на фото, і на відео видно, що застосування цього спецзасобу відбувалося саме в той час, коли його товариш по службі (поруч стояв співробітник “Беркута”) був збитий з ніг мітингувальниками, які здійснювали щодо нього протиправні дії і таким чином погрожували його здоров’ю“, – розповів представник МВС.

Не цурається кидати на вітер обіцянки й Олександр Попов, було обіцяно із будівлею над м. Театральна таке зробити:

Я Вам обещаю, что это здание будет снесено“.

А тепер у будівлі й адреса з’явилась, і музей туди сам Олександр Попов вселяти зібрався.

Було чути щось схоже й раніше, від Віктора Андрійовича Ющенка, про будівлю в Маріїнському парку. Втім, жоден з цих чиновників не відповів за власні слова, не подав у відставку, як зробила би на їх місці кожна поважна і порядна людина.

Отож, розділ мого блогу ІВ, який соромливо сховався у блоці “Інше” повниться цитатами частіше, ніж того хочеться.

Відео в тему:

Фото з http://www.telekritika.ua/telebachennya/2009-07-11/46746