МММ-2011: нова потуга народити монстра

Після тривалої відсидки, не погасивши борги (а хто їх вже погасить) перед ошуканими вкладниками МММ, сидячи під домашнім арештом, Сергій Мавроді засумував, і вирішив створити нову піраміду.

Вже 3 дні він працює над створенням структури піраміди, і намагається вирішити організаційні моменти. В той же час офіційні органи усіляко перешкоджають задумкам афериста.

ІВ (інформаційний висєр) від Сергія Пантелеймоновича Мавроді (мовою оригіналу):

Я считаю, что время жизни Системы будет достаточно долгим (не менее десяти лет, по самым моим осторожным оценкам − после чего можно будет просто произвести перезапуск, рестарт :-)), но я, опять же, могу и ошибаться. Помните об этом!

ІМХО, нічого у нього не вийде: XXI сторіччя, доба Інтернету – не його стихія. Технічно проект не продуманий та не убезпечений від сторонніх шахраїв.

Анекдот у тему:

В лесу открыли магазин и выстроилась длинная очередь.
Заяц идет без очереди к магазину. Медведь его берёт
за шиворот и говорит:
– Иди в конец очереди!!!
И так два дня подряд, на третий день заяц идет опять же
без очереди и медведь его опять за шиворот “иди в конец очереди”.
Заяц идет обиженный и говорит:
– Вот бл#!!! Tретий день магазин открыть не могу!

Нещодавно у Мавроді поцупили пароль від поштової скриньки. Шляхом фішингу: Сергій Пантелеймонович сам надав пароль шахраям, думаючи, що логіниться до системи гугл. МММ відкладається. Поки.

Сергій Мавроді – російський підприємець, засновник АТ “МММ”, яке своєю діяльність завдало матеріальної шкоди мільйонам своїх вкладників в середині 1990-х років.