Нове обличчя Андріївського узвозу

Нове обличчя Андріївського узвозу

Обличчя Андріївського узвозу – історичної вулиці вулиця Києва, що з’єднує Поділ з центральною частиною міста – може стати таким. Зустрічайте проект нового бізнес-центру «Андріївський плаза», який будує «Еста Холдинг», що входить до групи System Capital Management, яка належить відомому олігархові Рінату Ахметову!

Як зазначено у описі цього проекту на сайті компанії, його концепція була розроблена відомими світовими архітекторами Антоні Бешу, Джоном Фотіадісом та Сергієм Целовальником. Останній, як відомо, наразі є головним архітектором міста Києва. Тож, якщо інформація, зазначена на сайті компанії (згадка щодо Сергія Целовальника присутня лише на російськомовній версії сторінки) відповідає дійсності – проект має шанси бути ухваленим на містобудівній раді, якщо цього вже не відбулось.

На інших зображеннях підкреслено багато зелені – як от зрілі дерева, стовбури яких стирчать просто з бетону біля входу в будівлю, зелені галявини з імпровізованим сквером на даху, навіть інтер’єр одного із зображених приміщень рясніє просвіченими листками коноплі. Тільки от в реальності із появою чергового ТЦ, БЦ, ТРЦ і т.д. дерев більше не стане, натомість з’являється міцний частокол автівок на узбіччях.

.

.

На додачу, одкровення від “Еста” про діяльність компанії:


Така от четвірка “героїв” захопила наше місто.

P.s. Як доказ того, що “ЕСТА холдинг” стверджує про причетність до розробки проекту Сергія Целовальника (якщо стверджують – мабуть так воно і є) наведу скріншот відповідного розділу їх сайту, зроблений 03.02.2011. Адже ледь пролунає шкандаль з приводу проекту – прізвище Целовальника тихенько приберуть, начебто його там і не було. Повне зображення сайту, включно з адресною строкою браузера збережено, його в разі потреби надам усім бажаючим.