У Киян відбирають життєвий простір

У найбільш густонаселеному районі Києва – Троєщині, вкотре намагаються забудувати зелену зону. Цей клапоть зеленого простору знаходиться напроти універмагу, який троєщинці називають “Мавзолеєм”, за архітектурну схожість будівлі із Культовою спорудою під Кремлем. “Київміськбуд” вже давно поклав око на зелений оазис поміж багатоповерхівок – там то житловий будинок збирались будувати, а тепер хочуть звести торговельний центр. Довготривалий конфлікт, спричинений забудовником переріс у силове протистояння – забудовник, як часто таке роблять у столиці, найняв биків. І полилась кров. Після інциденту, забудовник подав заяву у міліцію проти людей, які начебто перешкоджають начебто законному будівництву.

Якщо Ви небайдужі, приходьте підтримати місцевих жителів на мітинг у понеділок 22 серпня о 19.00 на Троєщину за адресою Маяковського 46.

Кеп. Буденне життя столиці мов на фронті – кожен день спалахують силові конфлікти. Як завжди: забудовник проти киян. Влада в цьому двобої виявилась третьою стороною, яка начебто й вболіває за киян, але підступно веде гру на користь забудовника.

З.і. «До 2025 року Київ стане інноваційним економічним центром у східноєвропейському регіоні… Містом, яке зберегло і розвинуло свою культурно-історичну унікальність, постійно підвищує якість життя мешканців і привабливість для ведення бізнесу». Стратегія розвитку Києва до 2025 року.

Upd. Побудований на місці зеленої зони багатофункціональний комплекс “Палац спорту” Sport Life Троєщина (отримав адресу – Київ, просп. Маяковського, 44а) перетворив простір на кам’яний мішок з парковками і будівлями, знайшлось місце KFC. А муніципалітет за кошти киян облагородив новозбудовані кам’яні джунглі: влаштував з краєчку маленький сквер. Люди Януковича аплодують!