Стадіон школи хочуть перетворити на елітний фітнес-центр

Стадіон школи хочуть перетворити на елітний фітнес-центр

На засіданні земельної комісії Київради рекомендували: Передати 1,45 гектару землі організації “Спорт для всіх” для будівництва Центру спорта та фізкультури на вулиці Драйзера, 26*.

Фактично, мова йде про стадіон біля школи 249, який наразі є зручним місцем для гри в футбол та бігу. На стадіоні учні здають нормативи з бігу, а вранці чи після уроків тут кожен охочий може побігати чи пограти*.

Ще, комісія пропонує забудувати фітнес-центром сквер навпроти універсаму “Мавзолей”:
Доопрацювати рішення про створення скверу на Маяковського 40-52 з можливістю будівництва спортивного комплексу громадською організацією “Спорт для кожного”.

http://blogs.pravda.com.ua/authors/sobolev/4fd7242eaf96f/

* Наразі стало відомо, що територія, на якій планується побудувати об’єкт, знаходиться на Драйзера 2-Б, а не на Драйзера 26. Інформація перевіряється, і якщо мала місце технічна помилка, то за адресою Драйзера 2-Б знаходиться закрита територія з будівлями спортивно-оздоровчого призначення.

UPD: Досі ситуація з потенційною помилкою не прояснилась, а от на Маяковського 40-52 вже нагнали будівельної техніки, молодиків кримінальної зовнішності та намагаються змести наметовий табір активістів, які відвойовують сквер.