Велодень & день Києва 2012

Велодень & день Києва 2012


На радість велолюбителям цьогоріч день Києва та Велодень співпали у часі. Як і раніше, районні велоколони у супроводі ДАІшних авто прибували до Європейської площі.

Втім, на відміну від минулого року, простору в центрі міста велосипедистам від автівок звільнили мало – лишень відрізок дороги з Європейскьої площі до площі Льва Толстого, тому велосипедисти намагались надолужити цей прикрий недолік й їхали по другому, а то й третьому колу.

Не обійшлась ця акція без Сергія Рульова, який приєднався до велоколони на проспекті Генерала Ватутіна й знімав її, порушуючи порядок та наражаючи велосипедистів на небезпеку:

Проїзд колони Деснянського району вдалось зняти на камеру:

На Дніпрі біля дванадцятої зібралась парусна регата:

А в парку Дружби Народів, що знаходиться на острові Муромець (між масивами Оболонь та Троєщина) відбувалось урочисте відкриття екстрім-парку, яким відхопили й урбанізували зелену зону. Виступали гурти Тартак та Скай, на вивісках піарився Попов, що “підтимував” захід. О 13-й годині я застав малолюдий початок концерту, й Тартака:

О 14 розпочалась акція на захист Гостинного двору. Двір останніми часами не був “гостинним”, адже він був закритим. Нещодавно цю будівлю виключили з переліку пам’яток з метою нанівець забудувати і облаштувати там банальний ТРЦ. Місце, якого так бракує громаді мають зайняти бутіки-супермаркети. Але громадскість вимагає, щоб цей простір лишався у громади й перетворився на простір культури, що дуже пасує туристично привабливому оточенню.

Могилянка, навпроти місця пікетування:

І наостанок, додамо в хроніку докази проведення антитерористичних заходів по-українськи: у місті не було жодної урни. Але хіба пакети зі сміттям не вибухають? Можливо, не вибухають, але смердять вони гарантовано: