Як мене в Боти вербували

Я людина, зав’язана на інформаційних технологіях, мені час від часу потрібно виважено обирати техніку. Тому, я читаю її огляди, раджусь (і раджу сам) на просторах тематичного форуму. Віртуальні поради та висновки щодо техніки інколи були для мене вирішальними. Завдяки слушним порадам я обирав собі недорогу звукову карту, акустику, якісні блоки живлення. Радив те, що перевірив на власному досвіді: тихі кулери для центрального процесора комп’ютерів, корпусні вентилятори, систему шумоізоляції жорсткого диску. Але, виявляється, не у всіх поради альтруїстично мотивовані.

Після довгої перерви заглянув в особисту скриньку:

Здравствуйте, меня зовут Владимир, у меня есть к Вам предложение, возможно это будет Вам интересно.
Хочу Вам предложить помимо вольного общения на данном форуме, размещать за определенную плату несколько постов в месяц Вашего экспертного мнения относительно определенных продуктов в нужном контексте.
Это не будет спамом, это будет именно ваше мнение как эксперта по разнообразным вопросам, касающихся бытовой техники и электроники.
Если Вам это будет интересно, можем дальше обговорить детали, жду ответа на адрес cooperative@ukr.net

Добрий день,
Мене звуть Андрій. Хотів спитати, чи є можливою співпраця з вами відносно інформаціонної підтримки товарів на цьому форумі? Не можу вдаватися у конкретику, можу сказати що справа стосується бренду.
З повагою, Андрій.

Мода від заохочення “політичних” коментаторів перейшла на інші сфери. Тож, довіряй та перевіряй!