Знову Гера

Знову Гера

За нещодавнім знищенням автентичної альтанки на Володимирській гірці стоїть КП “Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт”. Геннадій Гера та його відомство вже попрацювало на фундаменті Десятинної церкви: без укриття історичний пам’ятник тріщить по швах під натиском агресивних стихій довкілля.

Тепер директор КП “Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт” Геннадій Гера повідомив, що проектом реконструкції і благоустрою парку передбачена реконструкція верхньої альтанки №1, розміщеної в верхній частині пішохідної зони парку та реставрація альтанки №2 (Кокорівська альтанка).

“З моменту встановлення цих об’єктів не проводились жодні ремонтні роботи. Беручи до уваги їхній незадовільний стан, наразі конче необхідно виконати роботу з реконструкції та реставрації альтанок, цим самим зберегти культурну спадщину столиці”, – зазначив Гера.

Як молотками “зберігає” культурну спадщину столиці відомство Гери, можна побачити на фотографіях.

UPD: Нова інформація щодо реставрації альтанки: ескізи є, майстри працюють, до дня Києва відновлена альтанка має стояти на місці.

Коментарі:
ктн _ 17.04.2012 14:10
Влада спочатку зносить підряд всі київськи пам”ятки, а потім дивиться на реакцію громади. Якщо реакції немає, то все благополучно забувається. А якщо громада протестує, то влада каже, що це ж вона займається “реставрацією”.