Зупинимо городомор!

Зупинимо городомор!

Сьогодні, в понеділок, 17 січня о 12:00 розпочалась акція громадських організацій та активістів з передачею Президенту звернення з проханням ветувати ухвалений Верховною Радою України закон «Про регулювання містобудівної діяльності».

Незважаючи на те, що до місця події прибуло багато десятків людей, представники Адміністрації Президента вийти до представників громадскості не забажали.


Втім, учасники акції рішучі у справі відстоювання своїх інтересів, тому,

Наступна акція відбудеться 18 січня: Кияни вийдуть на захист Жовтневої лікарні..
Акція розпочнеться о 10.00 біля центральних воріт лікарні на розі вулиць Мечнікова і Шовковичної. Громадяни з транспарантами та гаслами піднімуться по тротуару вул. Шовковичної до пролому в стіні Олександрівської лікарні, зруйнованій робітниками будівельної компанії ТОВ “Житло-Буд”, де буде проведено короткий мітинг.

Після цього учасники акції прийдуть на вул. Банкову, 11 для проведення театралізованої акції – передачі письмових пропозицій щодо боротьби з корупцією в українських судах представникам адміністрації президента.

Загальна інформація про акцію
Зупинимо городомор!

Якщо закон буде підписано, ані громадські слухання, ні архітектурні та екологічні експертизи не гратимуть жодної ролі. Закон, розроблений найбільшими забудовниками, дозволяє їм зрізати дерева, ставити паркан та рити котлован без будь-яких погоджень з людьми, істориками та екологами.

Чи є в цьому потреба в нашій столиці? Чи є потреба в Києві, де продано всі землі, руйнуються парки, підпалами знищуються архітектурні пам’ятки для звільнення забудовних площ, фальсифікуються громадські слухання, повно бандитських угрупувань, що радо охороняють незаконні будівництва?

Не дозволимо владі усунути і без того малий громадський контроль над будівництвом у місті!

Організатори акції:
– Громадський рух «Збережи старий Київ»
– Всеукраїнська екологічна ліга
– Ініціативні групи мешканців Києва по захисту від незаконних забудов
– Громадська організація «Видибай-захист водойм та берегів»
– Українська екологічна асоціація «Зелений світ»
– Національний екологічний центр України
– Всеукраїнська екологічна громадська організація «Мама-86»
– Всеукраїнська громадська організація «Чиста хвиля»
– «Свідомо».

Трохи позитиву: